ДЮСШ
MENU
Головна » 2016 » Ноябрь » 20 » Чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ.
18:05
Чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ.

19 листопада в легкоатлетичному манежі в м. Бровари пройшов Чемпіонат Київської області серед ДЮСШ, юнаки та дівчата 2000р.н. та молодші.
       В змаганнях взяли  участь 332 спортсмени з 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області, а також гості з міста Києва та Чернігівської області. Приймала участь в цих змаганнях і команда Таращанської ДЮСШ (28 спортсменів). Змагання проводились як в командному так і особистому заліку, В особистотому заліку переможцем змагань  з спортивної хотьби на 3000м став вихованець тренера-викладача Бузинного О.С. Кульчіцький Дмитро з часом 15 хв 29 сек.,Войтенко Ростислав зупинився за крок до призової трійки в цьому ж виді змагань. Перше місце на дистанції 600м виграв Дмитро Помазан (тренер Федченко С.М.). Всі вихованці показали свої найкращі результати цього сезону. Командні результати суддівською колегією будуть нандані згодом.

Вітаємо переможців та їх тренерів з гарним виступом.