ДЮСШ
MENU
Головна » 2020 » Декабрь » 21 » Другий етап турніру з футболу 2х2 Таращанської ДЮСШ
21:54
Другий етап турніру з футболу 2х2 Таращанської ДЮСШ

20 грудня відбувся другий етап турніру з футболу 2х2 Таращанської ДЮСШ в категорії старше 14 років. Участь в турнірі прийняло 11 команд вихованців та випускників відділення футболу.

Проведенні турніру сприяв Олександр Канюра Alexandr Kaniura, за що йому організатори турніру висловлюють слова щирої вдячності.

Визначення кращої команди почалося з групового етапу, який пройшов у трьох групах, де у кожної команди було достатньо часу показати найкращу техніку володіння м'ячем. А вже потім кращі 8 команд за схемою плей-офф визначили кращого.

Переможцем турніру стала команда "Карат" (Давид ДахноАртем Марчук) забивши ефектний переможний м'яч у фіналі. Віце-чемпіоном стала команда "Сокирники" (Юрчик Самченко, Дмитро Гавриш). Третьою фінішувала команда "Сало" (Анатолій Гречінський, Євгеній Караванський). Четвертою стала команда "Мак" (Саша МаковецькийСемен Маковецький). Учасники представляли свої команди місцевого футболу: Іскра, Ураган, Арсенал, Сокіл, Любомир.

Організатори турніру: Oleksandr Ivashchenko, ГО "Іскра" Тараща Олег Иващенко, Андрій Шекера, Петро Коваль, директор ДЮСШ Сергій Трохименко. Призери турніру отримали іменні дипломи та медалі, масу вражень від футбольного свята.

Наступним етапом розіграшу з футболу 2х2 передбачається створення ліги і проведення чемпіонату 2х2.

Переглядів: 128 | Додав: trohymenkoso | Рейтинг: 0.0/0