ДЮСШ
MENU
Головна » 2020 » Декабрь » 18 » Перший етап турніру з футболу 2х2 Таращанської ДЮСШ
15:46
Перший етап турніру з футболу 2х2 Таращанської ДЮСШ

17 грудня відбувся перший етап турніру з футболу 2х2 Таращанської ДЮСШ в категорії до 14 років. Участь в турнірі прийняло 8 команд вихованців відділення футболу.

Проведенні турніру сприяв Олександр Канюра Alexandr Kaniura, за що йому організатори турніру висловлюють слова щирої вдячності.

Переможцем турніру стала команда "Adidas" (Антон і Андрій Гейченки), забивши ефектний переможний м'яч у фіналі. Віце-чемпіоном стала команда "Air" (Михайло Діденко, Михайло Кутовий, Артем Кутовий). В грі за 3тє місце кращою стала команда Метал (Михайло Кот, Олександр Діденко). Четвертою стала команда "Пабло" (Іван Федорчук, Денис Тхорівський). Хлопці проявили свою майстерність і знання правил гри Panna. Учасниками розіграшу стали команди: ДБ (Динамо-Барселона), Барсак, Сокіл, Динамо.

Організатори турніру:Сергій ТрохименкоOleksandr Ivashchenko, ГО "Іскра" Тараща Олег ИващенкоАндрій Шекера, Петро Коваль.

Юні чемпіони отримали іменні дипломи та медалі і чудовий настрій напередодні Дня святого Миколая.

Другий етап турніру з футболу 2х2 (старше 14 років) відбудеться в неділю, 20 грудня.

Переглядів: 166 | Додав: trohymenkoso | Рейтинг: 0.0/0