MENU
Головна » 2021 » Март » 3 » За крок до п‘єдесталу пошани
21:57
За крок до п‘єдесталу пошани

02-03 березня у м. Києві відбулися представницькі змагання з легкоі атлетики серед юнаків 2008 р.н. та молодших. Чемпіонат Украіни з легкоатлетичного двоборства за регламентом передбачав виступ кожного спортсмена у двох видах програми. Гідно виступили на чемпіонаті юні таращанські легкоатлети.

Тимофій Подобєд

у перший день змагань на дистанції 800 м фінішував другим, але на другий день на короткій дистанції 200 м не зумів утримати свою перевагу, і, за сумою двох дистанцій він четвертий.

Софія Кирпата

у перший день змагань змагалась у спортивній ходьбі на дистанції 1000 м і фінішувала п‘ятою, а сьогодні у бігу на 800 м хоча і зайняла друге місце,але у підсумку двоборства п‘яте місце. Десятирічна Сабіна Азубуогу - наймолодша учасниця чемпіонату Украіни за сумою очок на двох дистанціях, зайняла 12 місце, значно поліпшивши свої особисті досягнення в ходьбі на 1000 м та у бігу на 800м. Древуш Дарія впевнено виграла свій забіг на 800 м, також встановила особистий рекорд. У чемпіонаті брали участь майже 400 юнаків та дівчат з 24 областей Украіни та м. Києва, 62 команди ДЮСШ та 13 СДЮШОР.

Переглядів: 166 | Додав: iskra9 | Рейтинг: 0.0/0