ДЮСШ
MENU
Головна » 2017 » Март » 13

11 березня 2017 року м. Біла Церква в прміщенні ДЮСШ "Богатир"  відбулася відкрита першість  Білоцерківщини з греко-римської  боротьби серед юнаків. Участь в турнірі взяло близько 150 борців з Київщини та м.Києва.Успішно та цих змаганнях виступили й вихованці відділення греко-римської боротьби Таращанської ДЮСШ, так у ваговій категорії 58 кг беззаперечну перемогу здобув КМС Микола Лебідь.Срібну нагороду ... Читать дальше »

Просмотров: 190 | Добавил: alencia2008 | Дата: 13.03.2017 | Комментарии (0)

04 березня в легкоатлетичному манежі в м. Бровари пройшов Чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчата 2002р.н. та молодших.
       В змаганнях взяли  участь 332 спортсмени з 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області, а також гості з міста Києва. Приймала участь в цих змаганнях і команда Таращанської ДЮСШ (28 спортсменів). Змагання проводились серед груп тренерів так і особистому заліку.

Серед груп тренерів з видів витривалості з сумою 2750 очків переміг тренер-викладач Таращанської ДЮСШ Бузинний О.С., Федченко С.М. зайняв 7 місце з сумою 1078 очків.

В особистому заліку перемогу здобули двоє наших спортсменів - це Аня Ткаченко та Кульчіцький Власій, срібні нагороди змагань вибороли Войтенко Ростислав та Боровик Аліна,